Ochranná magie a Exorcismus
Ochranné amulety, osvobození od černé magie

Ceny v základu

Ceny se odvíjí od materiálu a složitosti obřadu. Uvedené ceny jsou tedy uvedeny v základu a konečná cena může být vyšší.

Exorcismus ( základní cena 700 Kč )

Ochranná magie ( základní cena 400 Kč )

Ochranný amulet ( cena amuletu podle výběru + 300 Kč ochrana )Chraňte se před negativními energetickými vlivy! Ochranná magie, vyhánění zlých duchů a osvobození od černé magie patří mezi naše nejdůležitější služby. Naše klienty zbavujeme negativních vlivů a vytváříme pro ně energetickou ochranu a individuální energetické amulety. Praktikujeme exorcismus a osvobození od černé magie a posednutí démony a negativními entitami. Domluvte se s námi!

Nabíjíme amulety magickými silami, které vám poskytnou potřebnou ochranu před negativními energetickými vlivy, démony a negativními entitami. Tyto amulety vám dají vnitřní sílu, abyste dokázali překonat těžké časy. Tímto způsobem vám dodá ochranná magie více síly, víry a sebedůvěry. Můžeme vám zakoupit vhodný ochranný amulet a nabít ho magickými silami, které jsou vhodné jen a jen pro vás. Klienti si vybírají z velké nabídky, podle svých individuálních představ a možností.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Chcete nás kontaktovat?

Exorcismus

Vyhánění negativních entit, ochranná magie

Slovo exorcismus je pojmenování činnosti, při které se vypuzují démno a jiné negativní entity z lidí. Když se démon usadí hluboko v některé z čaker člověka, projevuje se to slyšením cizích hlasů, neobvyklou agresivitou nebo i onemocněním. Účinně se dá situace vyřešit použitím exorcismu. Jeho působením se negativní entity vyženou do podsvětí. Následně je potřeba vytvořit ochranný amulet. Působením jeho energie se zamezí návrat vypuzeného vampíra zpět.

Exorcismus je z energetického hlediska velmi náročná činnost. Obvykle se musí obětovat malé zvíře, k přilákání démona. Během toho, co se démon krmí energií obětovaného zvířete, mág rychle vytvoří ochranný energetický obal okolo postiženého. Tím zamezí démonovi návrat do čaker jeho lidské oběti.

Následně si osvobozený člověk musí posilnit svoje energetické pole energií z meditací a rituálů. Po vykonání exorcismu doporučujeme delší dobu (i několik měsíců) nepít žádný alkohol a nevystavovat se žádné extrémní záteži. Jak fyzické, tak psychické. Obě dvě oslabují imunitní systém člověka a snižují jeho energii. Absolutně nepřípustné je užívání byť jen lehké drogy! Vypuzený démon okamžitě využije situaci a vrátí se do těla své oběti.

Je dobré vědět, že:
- pokud je někdo posednutý, vždy trpí depresemi a nedostatkem energie; - po vykonání exorcismu je velmi potřebné pravidelně navštěvovat odborně vedené meditace nebo se modlit v kostele.
Dejte se do čtení duchovní literatury. Skvělá je i tato knížka:
David Burns - Cítit se dobře (angl. originál Feeling Good: The New Mood Therapy).
Autor podrobně vede čtenáře jak se dostat z pasti ničivých myšlenek; jak porazit letargii a jak se zbavit deprese bez léků; či jak si poradit se zlostí nebo porazit pocit viny.

Osvobození od černé magie

Bílá magie a černá magie

Magie je neutrální nástroj. Ve správných rukou se dá využít k DOBRU, v nesprávných rukou zneužít ke ZLU. Určující je cíl a motivace mágaklienta. Sílu magie můžeme přirovnat k jaderné energii. Může být nápomocná a jako řízená jaderní reakce využitelná k výrobě elektrické energie. Tehdy nám pomáhá. Neřízená jaderná reakce funguje živelně a nekontrolovatelně a NIČÍ. Jako v Hirošimě či Nagasaki...

Magie může být také mimovolná nebo cílená - vědomá. Mág pracuje na vědomé úrovni a sám se rozhoduje. Jestli použije bílou nebo černou magii. Při praktikování černé magie se mág upíše ďáblovi. Po smrti musí černý mág sloužit ďáblovi. Je to protihodnota za zneužívání magických sil při egoistických cílech.

Takové duše po smrti trpí a je téměř nemožné, aby se ještě někdy inkarnovaly. Jsou to většinou velmi materiálně zaměření lidé. Skoro vůbec nevěří na existenci duše či na další narození a tak padnou do pasti. Tito lidé začnou na konci života litovat svých skutků a chtějí "smlouvu" zrušit. Je skoro nemožné takovou duši zachránit. Situaci může zvrátit jen velmistr bílé magie a černý mág musí s plnou oddaností spolupracovat. To se ve většině případů nestane, protože zkoušky pro vykoupení černé duše jsou mimořádně obtížné. Velmi dobře je to popsané v knize Františka Bardona - Frabato.

Principem bílé magie je, že bílý mág získává jako odměnu za svůj duchovní rozvoj magické síly a schopnosti.

V případě napadení prostřednictvím černé magie doporučujeme klientům použít kompetentní a profesionální pomoc bílého mága, protože takovéto věci jsou velice závažné.

Ochranná magie

Posilte svou auru!


Pomocí ochranné magie vás můžeme osvobodit od démonů, blokád a prokletí. Prostřednictvím Božské síly vám vytvoříme energetickou ochrannou zeď. Tahle zeď vám následně pomůže žít život v bezpečí.

Prostřednictvím ochranné magie se dá vybudovat ještě o něco silnější ochrana pro auru, než jaká se vyskytuje u běžné, zdravé populace. Tato ochrana vydrží i několik let a tak jsou naši klienti chráněni před negativitami i několik desetiletí. To znamená, že dotyčný zažívá mnoho náhodně šťastných situací, které směřují jeho život k větší rovnováze a blahobytu. Proto doporučujeme ochrannou magii každému.

Ochranná magie


Cítíte, jako kdyby nad vaším životem visela kletba? Cítíte se, jako kdyby vás přemohli zlé síly anebo negativní energie? Umíme vás těchto negativních sil a černé magie zbavit.

Zavolejte nám anebo nás kontaktujte e-mailem. Dokážeme vám pomoct!

Nabíjíme amulety magickými silami, které vás ochrání před negativními energetickými zdroji, démony a negativními entitami! Tyto amulety vám dají vnitřní sílu, abyste překonali těžké časy. Tímto způsobem vám dá ochranná magie více síly, víry a sebedůvěry.


Takový ochranný amulet může být nabitý nejen silou vůle nebo léčivou silou, ale může s ním být po jistý čas spojená i nějaká dobrá bytost nebo anděl, kteří vám dají potřebnou sílu a ochranu. A tak budete mít díky ochrannému amuletu více síly, sebedůvěry a úspěchu. Každý mág používá nějaký ochranný amulet a samozřejmě používá speciální amulety při rituálech a vzývání duchů a božstev. Důležité jsou rovněž amulety pro zdravý spánek, protože se ve spánku neumíme vědomě chránit.

Chcete nás kontaktovat?

Kontaktujte nás přes formulář níže

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

Nebo volejte naši infolinku