Výklady karet
a jejich význam

Intuitivní Tarotové karty

Tarot slouží již po staletí k předpovídání budoucnosti a odhalování skrytých pravd. Ještě poměrně nedávno, ale musel čelit značnému tlaku. Stranila se ho zejména církev, která jej považovala za cosi nečistého či dokonce zlého a spojovala ho s temnými okultními naukami. V posledních přibližně třiceti letech se však tarot navzdory tomu dočkal opětovnému nárůstu popularity a stal se jedním z nejčastěji používaných nástrojů k sebepoznání a rozvoji vlastní osobnosti. Proč? Odpověď je vlastně jednoduchá: tarot hovoří jazykem, jemuž se může naučit každý z nás.

Celkem 78 karet obsažených v balíčku tarotových listů se vyznačuje mimořádnou schopností odrážet podobně jako zrcadlo, kým ve skutečnosti jste. Nabídnou bezprostřední přístup k našemu hlubšímu já - bez ohledu na to, zda budeme mluvit o intuici, duši, vnitřním průvodci, božském poslovi nebo andělu strážném. Tarot "mluví" jazykem, který je naprosto univerzální, neboť vychází ze světa archetypů pronikajícího celým naším vědomím. Oněmi archetypy jsou vlastnosti představující prazáklad, z něhož vyvěrají lidské city, představy a myšlenky.

cena: 500 Kč

Karty Madam Lenormand

Marie Anne Adelaide Lenormand (1772-1843), francouzská kartářka a jasnovidka, rozvinula a proslavila původně německý systém výkladu ze 36 karet. Je dodnes považována za nejlepší francouzskou věštkyni. Již v klášterní škole, kam chodila, předpověděla odchod matky představené do jiného kláštera, čímž nesmírně ohromila řádové sestry. Později se v Paříži přiučila všemu, co tehdejší věštkyně potřebovala: výkladům karet, astrologickým výpočtům a dalším technikám. S přáteli pak otevřela věštecký salón pro lidi z lepší společnosti. Ve své době byla velmi známou osobností, radili se ní politikové, vládci, prakticky každý vlivný Evropan se s ní znal. Dokonce i někteří z vůdců Francouzské revoluce, Robespierre, St-Just a Marat, s Mlle Lenormand konzultovali. Měla přezdívku Sybila ze Saint-Germain a například francouzské císařovně Josefíně předpověděla rozvod s Napoleonem i jeho pád. V roce 1814 začala spisovatelskou dráhu a její odvaha, otevřenost a kontroverzní témata jejích knih ji tu a tam zavedly až do vězení. Naštěstí nikdy dlouhého. Její věštecká kariéra trvala více než 40 let a ovlivnila svůj obor jako nikdo před ní.
Z několika možných způsobu výkladů karet Lenormand je zde k dispozici čtverec, nebo-li výklad na devět karet. Je poměrně jednoduchý, ale zároveň komplexní a velmi odpovídající skutečnosti. Zřetelně na něm vidíte vývoj událostí, jejich průběh a následná východiska. Při výběru jednotlivých karet se soustřeďte pouze na svou otázku, ostatní myšlenky nechte odejít. Prostřední karta je nejdůležitější, je osobní a kolem ní a od ní se odvíjí vše ostatní. První sloupec karet představuje minulost, druhý se zabývá přítomností a třetí předpovídá budoucnost. Nelekejte se karet s negativním významem, vždy se rozhlédněte kolem a všimněte si, jaké karty leží v okolí. Například rakev nemusí znamenat smrt, ale může být upozorněním na něco, co končí. Nezapomínejte, že karty Lenormand jsou pouhým vodítkem při řešení problémů. Jsou skvělým průvodcem a pomohou vám v sobě najít hluboko skryté odpovědi, které zřejmě již znáte, ale dosud jste je nedokázali pojmenovat. Dodají vám odvahy postavit se případným překážkám, ukážou vám vaše problémy v novém světle a navedou vás k nečekaným řešení. Nejdůležitější věcí při výkladu karet je otevřenost a upřímnost k sobě samému.


cena: 500 Kč

Gotický Tarot

Anne Stokes je známá ilustrátorka fantasy, která tentokráte vrhla svůj talent do těchto krásných gotických tarotových karet.

Balíček je plný propracovaných a zároveň velice názorných ilustrací.

Obsahuje 78 karet

Tyto vykládací tarotové karty jsou zdobeny obrázky ve stylu Gothic od této designérky.

Chcete vědět, co vás čeká, zda se vám splní sny a budete se mít lépe? To vše vám mohou pomoci poodhalit tyto gotické tarotové karty.

Já osobně nejraději používám pro výklad tyto Gotické Karty.

cena: 500 Kč

Nabízíme výklad karet i přes chat facebooku: Duchovní poradna Erunis.

cena výkladu přes chat: 300 Kč

Pro výklad přes stránky

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.