Co je to duchovno, aneb něco málo o duchovním světě...
Tištěnou podobu knihy si můžete zakoupit přes objednávkový formulář níže.


Tuhle otázku si klade asi každý z nás :).
Několikrát v životě jsem slyšela od svých kamarádů, známých, klientů, rodiny a spousty jiných lidí větu: " Napiš o svém životě knížku. " Vždycky jsem se jen pousmála.
Má velmi dobrá přítelkyně a čarodějnice mi ale nedávno darovala svou knihu kterou právě vydala. Jmenuje se " Duchovní cesta mladého člověka " a napsala ji úžasná osůbka a čarodějnice

Sára Lhotáková.
V této knize krásně popisuje jaké ona sama prožila trable v životě a jak si s nimi poradila. Pro napsání knihy se rozhodla proto že chtěla pomoci ostatním mladým lidem, kteří by mohli zažívat podobné trable zvládnout tyto zkoušky života s lehkohstí, nadhledem a úplně jiným chápáním života jako takového. 


Píše se rok 2017.

Je mi 36 let. Narodila jsem se v Hradci Králové a rodiče mi dali jméno Gabriela.

Porodila jsem 5 krásných dětí které mi přináší do života spoustu radosti a můj život neuvěřitelně obohacují. Za svůj život jsem zažila spoustu událostí. Horších, i těch krásných. Několikrát za život mi položilo několik lidí otázku: " Jak to děláš, že to vše tak v klidu zvládáš? Jiný už by se zhroutil, nebo byl v Bohnicích... " Z toho a z mého vnitřního pocitu že jsem opravdu šťastná i po všech těchto životních zkouškách usuzuji, že asi opravdu dokáži uvažovat tak že se z těch horších věcí které nám život naděluje nehroutím tak jako by to možná bylo u jiných. Nebo že jiní lidé nedokáží žít život s mnohem větší lehkostí právě proto, že jim nikdo tuto cestu neukázal.

Jsem čarodějnice a magií a čarováním se zabývám již více než 12 let.

Tuhle cestu jsem si nevybrala sama. Prostě to chodilo postupně až jsem nakonec zjistila že je ze mne čarodějnice :).

Nyní je jedna z mých prací a zároveň mím koníčkem  

Duchovní poradna - Erunis
www.erunisdp.com


Jméno této poradny jsem dlouze vybírala. A nakonec jsem se rozhodla pro Erunis. Toto jméno je jméno velkého vůdce a vládce všech elfů a lesních bytostí. Protože mám pro tyto bytůstky už od mala slabost a protože i oni jsou součástí duchovního světa, rozhodla jsem se že je zahrnu více do svého života a po jejich vůdci pojmenuji i svou poradnu. Z tohoto důvodu je i součástí stránek a symbol těchto stránek několik obrázků od úžasné malířky Anne Stokes která provází tuto poradnu i v dalších směrech. Hlavním obrázkem představující symbol stránek je vodní elfka držící draka.

Náplní této poradny je vše co se duchovního světa týče. Od výkladů karet, automatické kresby, věštby, automatické kresby zaměřené na prokreslení vztahů, terapie duše, skupinové i individuální konstelace, až po duchovní terapie, ochrannou magii a exorcismus. Tato poradna funguje i po telefonu. A to 24 hodin denně. Z výkladů karet je to hlavně intuitivní Tarot, karty madam Lenormand a v neposlední řadě Gotický Tarot Anny Stokes. Všechny naše věštby jsou cíleny na partnerské vztahy, lásku, přátelství a finance. Na stránkách této poradny se dočtete spousty zajímavých věcí co se duchovního světa týče.
No a právě tady nastává ten zlom, proč jsem se rozhodla knihu napsat...
Práce v duchovní poradně mne naplňuje. Duchovno je vlastně hodně psychologie. A ta můj život také hodně ovlivňuje, protože psychologie je základ ke spokojenému žití.
Baví mne pomáhat lidem řešit jejich myšlenky a obracet jim život o 180 stupňů tím pozitivním směrem. Je spousty krásných věcí na světě a jedna z nich je právě to vidět když člověk který ještě před pár dny, mnockdy i hodinami plakal protože byl nešťastný a během tak krátké doby se dokáže radovat i z toho co doposud považoval za mnohdy i konec svého života.
A právě toto mne nahlodalo k tomu uvažovat nad tím tuto knihu opravdu napsat.
Skutečný zlom ale přišel v moment, kdy jsem přečetla knihu své výše uvedené přítelkyně Sáry a uvědomila si že i má kniha stejně jako kniha dalších z nás by mohla také pomoci spousty lidem na tomto světě.

Rozhodla jsem se tedy šířit umění magie, psychologie a duchovního světa obecně protože každý z nás si zaslouží být šťastný :).
Ty z vás kteří se rozhodly dočíst tuto knihu až do samého konce tedy vítám v tomto možná tajemném ale krásném světě.

Závěr
Závěrem bych chtěla říct, že jsem ráda, že jsem se s vámi mohla podělit o své skušenosti a vědomosti ze světa duchovna a magie.
V této knize jsem použila i úryvky, články, zkušenosti a obrázky jiných mágů, čarodějů a dalších lidí z tohoto oboru, které jsem nalezla na webových stránkách "strýčka googla" a díky kterým jsem mohla tuto knihu obohatit o více zkušeností a moudra z tohoto světa.

Za propůjčení všeho tohoto materiálu bych chtěla poděkovat.

Objednejte si knihu v tištěné podobě

Cena knihy: 370 Kč