3, kapitola - Satanismus, neboli sex jako potřeba a sex jako umění

Co je to vlastně Satanismus?
Satanismus je v dnešní době brán jako nějaká forma uctívání ďábla. A ďábel v tomto případě má být představitel černé pekelné magie.
Ve skutečnosti jde spíše o červenou sexuální magii.
Pokud se potkají dva lidé a začnou tvořit pár, pak je mezi nimi nějaký druh energie. Pokud tam tato energie není a s partnerem i přesto prožíváme nějaký partnerský vztah, pak je to proto, že vesmír nám tohoto člověka poslal proto aby nás něčemu naučil. Každý kdo nám přijde do života je tu aby nás něco naučil. My se v této kapitole ale zaměříme na partnerské vztahy. Tedy na vztahy, kde jde o sexuální touhu, energii a napětí.
Některé partnerské vztahy jsou i bez této sexuální touhy, energie a napětí. Pak jde jak už jsem říkala o vztah kde nám vesmír poslal tohoto člověka aby jsme se něčemu učili. Takový vztah poznáme podle toho že si ve vztahu řekneme: " Je to hodný člověk, stará se o mne a podporuje mne. Rozumím si s ním. Tak proč s ním nebýt? " V takovémto vztahu ale většinou sexuální napětí není. V takovémto vztahu je sex brán spíše jako potřeba.
Jednou mi jedna má blízká přítelkyně také čarodějnice řekla krásnou větu:
" Pokud máš ve vztahu nutkání jít za nějakým jiným mužem, není to nevěra. Toto slovo vymyslel člověk aby si obhájil lenost v hledání toho osudového partnera. Až jednou najdeš člověka u kterého si řekneš už jiného nechci a přejde tě chuť na kterého koli jiného a ty si řekneš on by mi to stejně nikdo jiný než ten můj neudělal tak dobře, pak je to ten tvůj pravý osudový a dojdeš s ním až ke konci svého krásného života. "
Do dnes na tuto její větu vzpomínám a vím že měla pravdu. Neustále jsem hledala muže svých snů a nemohla jsem najít. I přesto že jsem za svůj život poznala úžasné muže a jsem šťastná že jsem je měla možnost poznat, tak jsem vždy měla potřebu pokukovat po jiných. A jediné co mě drželo v tom abych nebyla nevěrná byl pocit že je to špatně. Ale pocit který nebyl projevem duše. Duše křičela jdi. Ale pocit který ve mne vyvolávala společnost která by mne odsoudila protože jsem nevěrná.
Zažila jsem domácí násilí, nevěry, psychické týrání, věšení na odpadní trubce a takto bych mohla pokračovat. A i přes všechno toto jsem opravdu upřímně od srdce šťastná že jsem všechny tyto muže poznala. Jsem šťastná že mi dali vše co udělali. Protože mne to naučilo se takové situaci postavit, dalo mi to sílu do života a posunulo mne to dál. Naučilo mě to, že nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř. Naučilo mne to že takto žít nechci. Díky tomu jsem zjistila že chci prožít život tak abych byla šťastná. Chci žít tak aby má duše byla šťastná. Ne tak aby mé okolí bylo spokojené. Spoustu žen v tokovém vztahu setrvá třeba právě proto aby ji společnost neodsoudila že se rozvedla. Proč? Protože se navenek takový muž chová jako zlatíčko a ona má pocit že by jí to nikdo nevěřil. Nebo jsou v tomto vztahu děti a ona nechce trhat rodinu. I já měla v takovém vztahu děti. Ale díky tomu všemu co se dělo jsem měla možnost poznat že i děti jsou mnohem šťastnější když z takového vztahu odejdou. Jen je potřeba dále s touto situací pracovat. Neštvat děti proti tomu muži. Ale ukázat jim že to není zlí člověk. I přes vše co se dělo je to člověk který je má rád a jim by neublížil. Že oni jsou část toho člověka, jeho krev. Mají jeho geny a tedy i část jeho koluje v nich. A pokud naučíme děti nenávisti k tomu člověku, naučíme je nenávisti k sobě samému. Protože oni udělají nějaké gesto, které dělal jejich otec, nebo jim naroste stejný nos a začnou říkat jak tento nos na sobě nenávidí, protože je otce. Proč? Proč dítěti trápit tuhle krásnou tvárnou dušičku. Proč jim komplikovat život? Pokud je nenaučíme lásku, pak je to bude muset naučit vesmír. A pak bude jejich cesta zbytečně delší.
A tímto jsem vám chtěla říci, že všechny tyto vztahy máme prožít, protože nás učí. Máme je přijmout a poděkovat za ně. Být šťastní že jsme je měli možnost prožít a že nás to naučilo novým věcem a díky tomu se můžeme posunout dál.
Pak přijdou do života další vztahy. A tím se dostáváme k dalšímu druhu sexu.
Sexu jako umění. Tento druh vztahu je rozdílný už od začátku. Vstoupíte do místnosti a v moment kdy spatříte tento protějšek ve vás až bodne. Ucítíte to napětí. To vzrušení. Tu energii. A i když se budete sebevíc bránit, stejně se neubráníte. Prostě to tak bude a s tím člověkem stejně dřív nebo později do sexuálního vztahu vstoupíte. Nakonec zjistíte že i když jste v posteli do dnes nebyli žádný přeborník, najednou je z vás král, nebo královna sexu. Najednou zažijete věci o kterých se vám nikdy předtím ani nezdálo. Máte pocit že když se spojíte vaše orgány, že je z vás najednou jedno tělo, jedna duše.
A můžu vám říct, že je to jeden z nějkrásnějších pocitů na světě. Pak zjistíte že hodiny a dny utíkají při vašich hrátkách tak, jako by to byli minuty. I já měla možnost prožít takový vztah. Dokonce byl ke mne vesmír tak štědrý, že mi toto nadělil hned dvakrát. A proto vám můžu vše popsat a alespoň takto vás můžu zasvětit do tajů sexu. No a pak zjistíte, že už nechcete jen ten obyčejný sex kvůli potřebě, ale že jste se posunuli někam dál. Že se váš sex proměnil v rituál. Rituál kde sex netrvá 5 minut, nebo hodinu, ale kde celá rozkoš trvá celou noc a i ta vám nestačí. Zjistíte že na tom druhém milujete každičký kousek jeho těla, máte potřebu ho hladit a masírovat. Pak zjistíte že touto masáží dokážete krásně prodlužovat celou slast i o několik hodin a že o to intenzivnější je pak závěrečné vyvrcholení. Zjistíte, že najednou toto vyvrcholení můžete během jedné noci zažít hned několikrát. A nakonec zjistíte že ovládáte umění sexu a že váš sexuální život je vlastně rituál.
No a tím se dostáváme k samotnému Satanismu.
Samotný satanismus ano obsahuje Satana. Ale k tomu že jde o černou magii došla společnost. A právě proto aby jste to správně pochopili jsem se vám nejprve pokusila vysvětlit vztahy a sexualitu v nich obecně.
Satanismus je vlastně magie. Je to druh červené magie kde ženy představitelky satanistických spolků jsou vlastně ženy které ovládají sexuální umění. Do tohoto umění spadají například tantrické - erotické masáže. Pokud přijdete do salonu který nabízí tantrickou masáž, pak vstoupíte do salonu plného svíček, ideálně černých a červených protože tyto svíčky podporují sexualitu. O tom více ve svíčkové magii. Pak je tam spoustu červené barvy která také podporuje sexualitu. O barvách si povíme v kapitole magie samotné.
A v tomto sexuálním umění vlastně spočívá satanismus. Žena dá muži při takovémto obřadu neuvěřitelný pocit slasti a rozkoše, který hned tak někdy nezažije. Proto se kdysi dávno začalo říkat, že jsou tyto ženy čarodějnice a že tato žena tohoto muže očarovala. Muž se pak vracel k této ženě a byl schopný pro její péči zabíjet.
Satanistický rituál pak probíhal tak že na rituální stůl se přivázala krásná svou krásou uhrančivá žena kterou krásný urostlý muž představitel Satana sexuálně uspokojil před zraky diváků. Ti pak v omámení různých sexuálně podpůrných látek začali také hromadně provozovat sex. V podstatě by se to dalo přirovnat k tomu, že někdo kouká v dnešní době na porno filmy v kombinaci s grupensexem. To vše jen přizpůsobeno tehdejší době. Všude byly zapáleny červené a černé svíce protože červená svíčka vyvolává touhu po sexu a černá odbourává stud a zábrany. No a lidé pokud viděli že se někde sešel tento spolek, označili ho za nějaké zlo a nazývali tento spolek jako satanistický.